Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miejski w Bychawie

Logo - Urząd Miejski w Bychawie

Redakcja biuletynu

Adres redakcji biuletynu

Urząd Miejski w Bychawie

ul.Partyzantów 1

23-100 Bychawa

Administrator główny

Nazwisko i imię Email Telefon
Matysek Marek marek.matysek@bychawa.pl 81 5660004 w 46
Szmit Grzegorz gegs@bychawa.pl 815660004 w 29

Lista redaktorów

Nazwisko i imię Email Telefon
Cajzer Jolanta j.cajzer@bychawa.pl 815660004
Cajzer Katarzyna k.szewczyk@bychawa.pl
Chemperek Agnieszka a.chemperek@bychawa.pl 81 5660004
Ciołek Marta m.ciolek@bychawa.pl 815660004
Fijołek Małgorzata
Głąb Barbara przetargi@bychawa.pl 81 5660004 w 24
Gołąb-Bielak Monika um@bychawa.pl 815660004
Grabarska Agnieszka a.grabarska@bychawa.pl
Jakubowska-Smit Monika rada@bychawa.pl 815660004 w. 13
Jankowska Renata projekty@bychawa.pl 815660004
Jendrzejczak Justyna kadry@bychawa.pl 815660004
Krzysztoń Joanna
Kucharska Monika meldunek@bychawa.pl 81 5660004
Kucharski Andrzej anku@bychawa.pl 81 5660004 w 48
Kusek Joanna j.kusek@bychawa.pl
Lipińska Izabela bezpieczenstwo@bychawa.pl 815660067
Luterek Monika m.luterek@bychawa.pl 815660004
Małecka Anna a.malecka@bychawa.pl 815660004
Marzec Bożena transport@bychawa.pl 815660004
Paćkowska Sylwia gazeta@bychawa.pl 815660144
Płaza Iwona
Puła-Dzieciątkowska Jolanta jolapd@bychawa.pl 815660004
Rechul Słwomir s.rechul@bychawa.pl 81 5660004
Skoczylas Anna
Skoczylas Regina usc@bychawa.pl 815660004
Sulowska Ewa e.sulowska@bychawa.pl 815660004
Szacoń Agnieszka a.szacon@bychawa.pl 81 5660004 w 19
Widomski Łukasz l.widomski@bychawa.pl 815660004
Winiarczyk Paweł p.winiarczyk@bychawa.pl 815660004
Wolska Lidia l.wolska@bychawa.pl 815660004
Wójcik Edyta e.wojcik@bychawa.pl 815660004
Wójcik Jolanta um@bychawa.pl 81 5660004